Limburgse Kerstschool 2018

PAROCHIENIEUWS
Een paar maanden geleden is door de leerkrachten van basisschool “De Kwir” een project opgestart als voorbereiding op Kerstmis. Samen met de leerlingen hebben zij door plakken en knippen het kerstverhaal in beeld gebracht. De collages hebben vóór Kerstmis tijdens de Gezinsmis nog tijdelijk in de Haammaeker gehangen. Dat project is voor een prijsvraag aangemeld bij het Bisdom en Anjo Timmermans had er een powerpoint presentatie van gemaakt. Het werd bijzonder gewaardeerd.
Daarom heeft basisschool “De Kwir” maandag 5 febr. uit handen van de onderwijsgedelegeerden John Marx en George Dölle het certificaat “Limburgse Kerstschool 2018” in ontvangst mogen nemen.
Leerkrachten en leerlingen: van harte gefeliciteerd.

Dit bericht is geplaatst in Geen categorie. Bookmark de permalink.